Zdjęcia z wakacji w telewizorze

Nowoczesne smartfony wyposażone są już dziś w wysokiej jakości aparaty fotograficzne i kamerki, dzięki którym utrwalenie wydarzeń podczas wycieczki czy wakacyjnego wypadu nie stanowi już problemu. Po powrocie można tworzyć kolekcje za pomocą komputera w pamiątkowych albumach, albo przeglądać podczas rodzinnych spotkań. Oglądanie zdjęć na małym ekranie wyświetlacza to spore ograniczenie, które nie pozwala na pokaz dla wielu widzów.

Read More

Kupujemy telefony bez simlocka

Kupujemy telefony bez simlocka

Kupując telefon komórkowy u operatora sieci komórkowej zwykle musimy liczyć się z tym, że będzie on wyposażony w simlocka, który uniemożliwi używanie go w innej sieci. Nie jest to zbyt wygodne, szczególnie dla klientów posiadających karty sim w różnych sieciach. Oczywiście, można znaleźć osoby oferujące jego usunięcie, jednak decydując się na to tracimy możliwość skorzystania z gwarancji na dany aparat.

Read More

Lokalizacja pojazdów w firmach transportowych

Lokalizacja pojazdów w firmach transportowych

Systemy lokalizacyjne gps stały się podstawowym wyposażeniem firm transportowych. Lokalizacja pojazdów przynosi duże korzyści każdej takiej firmie pod wieloma względami, co pozwala na między innymi zmniejszenie kosztów działalności. Oczywiście niektórym lokalizacja pojazdów wiąże się ze szpiegowanie, jednak jest to szpiegowanie bardzo efektywne, gdyż pracownik powinien wiedzieć o zainstalowanym odbiorniku GPS oraz wszelkich czujnikach w pojeździe.

Read More

Oferta dla firm w Orange i rewelacyjne smartfony

Oferta dla firm w Orange i rewelacyjne smartfony

Każda firma potrzebuje dobrej łączności, zwłaszcza gdy poszczególni pracownicy i kontrahenci są rozsiani po całym kraju. Wiąże się to z wybraniem odpowiedniej taryfy, która zaoferuje korzystne warunki oraz ciekawe i nowoczesne telefony. I właśnie pod tym względem wyróżnia się oferta dla firm w Orange, która swoim klientom oferuje najnowsze modele smartfonów Blackberry. W ofercie sieci Orange możemy wybrać sobie jeden spośród trzech smartfonów Blackberry.

Read More

Jak to jest mieć sony Ericsson xpreria

Jeżeli chodzi o nowoczesne telefony, na pewno spotkamy się z sony Ericsson xperia, który charakteryzuje się bardzo innowacyjnym designem. Do tego powinnyśmy się jeszcze zastanowić, czy nie chcemy czasem poświęcić się dla naszego dobra, przecież nie tylko wystarczy kupić sobie nowoczesny telefon, ale również trzeba umieć się nim posługiwać, i dlatego trzeba poświęcić trochę czasu na naukę nowych aplikacji, które stworzone zostały, aby nam pomagać.

Read More

Znakomity telefon

Znakomity telefon

Zapewne wiele osób słyszało już o takim telefonie jak sony ericsson xperia x1 gdyż jest on dosyć często reklamowany w dzisiejszych czasach. Jak wiadomo każdy operator sieci komórkowej stara się aby jego oferta była jeszcze bardziej ciekawsza i interesująca dlatego też do ich oferty trafiają właśnie takie telefony jak wspomniany wcześniej sony ericsson xperia x1.

Read More

Ecodriving – ekologiczny styl jazdy

Jazda ekologiczna i ekonomiczna, to dwa aspekty, w jakich należy rozpatrywać ecodriving (finder.pl). To stosunkowo nowe pojęcie pojawiło się zapewne wraz z modą na pewien styl życia, który narzuca dbałość o środowisko włącznie z oszczędzaniem paliw energetycznych, stanowiących nieodnawialne źródła.

Read More

Jak systemy ERP pomagają w pracy?

Każda duża firma powinna posiadać odpowiedni system, który umożliwi jej odpowiednie zarządzanie firmą, zasobami materiałowymi czy też ludzkimi oraz wszelkiego rodzaju fakturami i tym podobnymi elementami. Właśnie do takiego zarządzania przystosowane są systemy ERP, które są coraz bardziej popularne. Chyba każda większa firma posiada pewnego rodzaju problemy z wiedzą na temat posiadanych zasobów, czy też z wiedzą na temat odpowiednich elementów, które to znajdują się w posiadaniu danej firmy.

Read More

Strona www – rozwiązanie dla każdego

W Internecie można spotkać wiele stron www, różniących się zarówno charakterem, jak i grafiką. W zależności od głównego zadania, jakie docelowo ma realizować konkretne rozwiązanie, konieczne jest wykorzystanie różnych możliwości technicznych w zakresie szeroko rozumianej informatyki. Przykładem może być tutaj tworzenie stron www Warszawa.

Read More

Typy aparatów cyfrowych

Typy aparatów cyfrowych

Aparaty cyfrowe występują w wielu typach. Ponadto aparaty cyfrowe często wbudowywane są w inne urządzenia, zwykle są to telefony komórkowe i laptopy. Mimo, że ich rozdzielczość sięga 12Mpix, to jakość matryc i głównie układ optyczny zazwyczaj mocno ustępują urządzeniom dedykowanym do fotografii. Typy aparatów cyfrowych to: lustrzanki cyfrowe, aparaty klasy DSLR-like, aparaty kompaktowe oraz kieszonkowe.

Read More